Així desfilaran les diferents comissions falleres el dia de les carrosses

Falla Paris Pedrera: LA CORT DELS MING
President: Weichuan Wang Wu
Fallera Major: Aida Gavilà Gómez
President Infantil: Gorka Cubiles Simarro
Fallera Major Infantil: Laia Montejano Expósito
Artista carrosser: José Candel

Falla Saladar: ESCLAT SIDERAL
Comparsa gran: Les estreles més brillants són del Saladar!
Comparsa infantil: La festa sideral del xiquets del Saladar
President: Raul González-Albo Barber
Fallera Major: Marta Pérez Vengut
President Infantil: Diego Abellan Martí
Fallera Major Infantil: Emma González-Albo Serra
Artistes carrossers: Sergio Avargues i Rosa Mª Ahuir

Falla Baix la Mar: WONKALICIÓS
Comparsa gran: Umpalamar
Comparsa infantil: La Mar de Dolços
President: Juan Vicente Lull Serra
Fallera Major: Nuria Ivars Cardona
President Infantil: Cesc Llacer Chornet
Fallera Major Infantil: Paula Pastor Gavilà
Artistes carrossers: Miguel Ivars i Sergio García

Falla Camp Roig: BOLLYWOOD
President: Samuel Buigues Luque
Fallera Major: Pilar Serra Tomas
President Infantil: Ainara Cuquerella Ginestar
Fallera Major Infantil: Sheila Negre Pedro
Artista carrosser: la comissió

Falla Diana: DIOSA FANTASIA
Comparsa gran: Fantasia dels Deus
Comparsa infantil: Minifantasia
President: Pablo García Justo
Fallera Major: Judith Fernández Martí
President Infantil: Miguel Cabrera Morcillo
Fallera Major Infantil: Alma Contrí Ortiz
Artista carrosser: Carlos Sendin

Falla Centro: PIRATAXS
Comparsa gran: Tripulació destí infinit
Comparsa infantil: Mariners destí infinit
President: David Jaén García
Fallera Major: Laura Chardí Cervera
President Infantil: Pablo Ramis Fornés
Fallera Major Infantil: Amelia Caravaca Dimech
Artistes carrossers: Aida Simó i Sisco Silvestre

Falla Darrere del Castell: SOMNIS
Comparsa gran: Nit de somnis
President: Adrià Asunción Malonda
Fallera Major: Tamara Nuñez Muñoz
President Infantil: Ángel Galan Carrascosa
Fallera Major Infantil: Carla López Montes
Artista carrosser: Lorenzo Martín i Victoria Martín

Falla Campaments: ATLANTIDA
Comparsa gran: La batalla de la mar
Comparsa infantil: Peixqueatlantis
President: Miguel Peiró García de la Reina
Fallera Major: Aina García Giménez
President Infantil: Saúl Giménez Parra
Fallera Major Infantil: Noa Sanchis Cardona
Atiste carrosser: José Luís Gallo

Falla Oeste: A L’OESTE SAMBA!!!
Comparsa gran: Pais tropical
Comparsa infantil: Com sona Brasil!!!!
President: Alex Salmerón Ortiz
Fallera Major: María Jesús Pastor Calabuig
President Infantil: Julio Ausina Mut
Fallera Major Infantil: Noa Dacosta Mud
Artista carrosser: Valentín Alcala

Falla Port Rotes: GA’HOOLE, LA LEYENDA DE PORT ROTES
Comparsa gran: Ga’hoole, la leyenda de Port Rotes
Comparsa infantil: Ga’hoole, la leyenda de Port Rotes
President: José Luís López Sierra
Fallera Major: Angela Toledo Morillas
President Infantil: Didac Gomar
Fallera Major Infantil: Sheila LLacer
Artista carrosser: Carlos Martínez

Falla Les Roques: OCEANIC, THE CRIATURES
Comparsa gran: Criatures marines
President: Almudena Forment García
Fallera Major: Laura Villalba Ronda
President Infantil: Miriam Miralles Roselló
Fallera Major Infantil: Erika Delegido Quintanar
Artiste carrosser: José Antonio Moya

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *