LA XICALLA FALLERA REB LES MAXIMES DISTINCIONS EN LA GAL.LA INFANTIL

Calfant motors estan els fallers i falleres de Dénia amb l’arribada imminent de la setmana gran. Però abans de que arriben els dies més importants de la festa, són diversos els actes que es realitzen per a tots els sectors.

Dissabte passat a la vesprada, van ser els fallers infantils els protagonistes en la celebració de la gala Fallera Infantil, en la que la Fallera Major Infantil de Dénia, Rocío Patricio, va entregar les recompenses als més xicotets pels seus anys en la festa.

Abans de l’acte protocol·lari, els fallers i falleres van disfrutar al gran amb el grup de teatre d’alumnes de l’ETC, que van representar l’obra ‘Una de Piratas’, fent partícips a xiquets i xiquetes en la seua busca del tresor, que va resultar ser un cofre ple de caramels i llepolies.

Després de l’acte, els recompensats, els càrrecs infantils i membres de la Junta Local Fallera van compartir un berenar en el Centre Social.

Aquestes van ser les recompenses otorgades:

RECOMPENSES JUNTA LOCAL FALLERA.
DÉNIA

FALLA CENTRO

DISTINTIU D’ARGENT

ALEJANDRO CATALAN PULIDO
MIGUEL ANGEL PIERA PARREÑO

FALLA LES ROQUES

DISTINTIU D’ARGENT

ALMA MIRALLES PEDROS
IKER COSTA ROMERO

DISTINTIU D’OR

FELIPE COSTA ROMERO
EMMA MIRALLES ROSELLO

FALLA BAIX LA MAR

DISTINTIU D’ARGENT
ROMMIE HARTOGS GUARDIOLA
VICENT BLANQUER RAMOS

DISTINTIU D’OR
JOAN CARRIO MIÑANA
MARTA MOLINA PORTILLO
CARLA CABRERA RAMIS

FALLA OESTE

DISTINTIU D’ARGENT
GAL.LA SIVERA FEBRER
MARINA LLORENS PINA
LEYRE IVARS PASTOR

DISTINTIU D’OR
IVAN MOLINA DELGADO

FALLA PORT ROTES

DISTINTIU D’ARGENT
NEUS MARTI FERRER

DISTINTIU D’OR

MALENA MARQUEZ SERRA
GEORGINA ALAMAN BROMBIERSTAÜDL
FALLA SALADAR

DISTINTIU D’ARGENT

DIEGO ABELLAN MARTI
IRENE GEMA LOPEZ BISQUERT
MARTA LUISA LOPEZ BISQUERT
GALA PEREZ MARTI

DISTINTIU D’OR

MAR BAEZA PERALES

FALLA DIANA

DISTINTIU D’ARGENT

LUCAS RIBES FERRANDO
MANUEL ARENOS BERENGUES

DISTINTIU D’OR

ZAIRA PASTOR BARBER
HUGO LUCAS BERTOMEU

COL.LECTIU. DISTINTIU D’OR AMB FULLES DE LLORER

COMISSIÓ INFANTIL FALLA DIANA

FALLA CAMPAMENTS

DISTINTIU D’ARGENT

CARLA VINAROZ GIMENEZ
SARA ALCALDE MARQUEZ
EMILIO CARDONA OTT
LUCIA BERRUTI MOLINILLO

DISTINTIU D’OR

JOEL VINAROZ GIMENEZ
CLAUDIA ALCALDE MARQUEZ
PASCUAL BORDES ZIMNICKIJ

RECOMPENSES JUNTA CENTRAL FALLERA.
VALENCIA

FALLA LES ROQUES

DISTINTIU D’OR

IRINA CONEJERO BERTOMEU
EMMA MIRALLES ROSELLO

FALLA BAIX LA MAR

DISTINTIU D’ARGENT
ROMMIE HARTOGS GUARDIOLA
VICENT BLANQUER RAMOS

DISTINTIU D’OR
JOAN CARRIO MIÑANA
MARTA MOLINA PORTILLO
CARLA CABRERA RAMIS

FALLA OESTE

DISTINTIU D’ARGENT
GAL.LA SIVERA FEBRER
MARINA LLORENS PINA
LEYRE IVARS PASTOR

DISTINTIU D’OR
IVAN MOLINA DELGADO

FALLA SALADAR

DISTINTIU D’ARGENT

DIEGO ABELLAN MARTI

MARTA LUISA LOPEZ BISQUERT
GALA PEREZ MARTI

DISTINTIU D’OR

MAR BAEZA PERALES
IRENE GEMA LOPEZ BISQUERT

FALLA DIANA

DISTINTIU D’ARGENT

LUCAS RIBES FERRANDO
MANUEL ARENOS BERENGUES

DISTINTIU D’OR
HUGO LUCAS BERTOMEU

COL.LECTIU. DISTINTIU D’OR AMB FULLES DE LLORER

COMISSIÓ INFANTIL FALLA DIANA

FALLA CAMPAMENTS

COL.LECTIU. DISTINTIU D’ARGENT

COMISSIÓ INFANTIL FALLA CAMPAMENTS

DISTINTIU D’OR

JOEL VINAROZ GIMENEZ
CLAUDIA ALCALDE MARQUEZ
PASCUAL BORDES ZIMNICKIJ

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies